OCT 29

Animacje i video - przyszłość marketingu
Opublikowany przez: Rick A. | Tagi: biznes, finanse, firma, video, reklama, marketing | Data: 2016-09-13

Każdy, kto założył własną firmę wie jak trudno jest zaistnieć na rynku.

Bez odpowiedniej promocji i marketingu, w wielu przypadkach jest to po prostu nie możliwe.
Obecnie jedną z najskuteczniejszych metod promocji lub sprzedaży jest marketing oparty na treściach video. Dlatego też wielu przedsiębiorców stawia na animacje reklamowe i video marketing.

Obraz umożliwia pokazanie więcej treści, informacje są przekazywane szybciej i bardziej efektywnie, są również bardziej czytelne i lepiej przyswajalne. Dodatkowo video daje nam możliwość zbudowania unikalnej relacji z potencjalnym klientem, pomaga budować zaangażowanie widza.

Od czego w takim razie zacząć? Jak skutecznie zabrać się do stworzenia takiej unikalnej animacji reklamowej, idealnie dopasowanej do potrzeb danej firmy? Warszawskie firmy zajmujące się produkcją filmową chętnie nam w tym pomogą. Specjalizują się właśnie w produkcja krótkich materiałów filmowych na potrzeby biznesu. Mogą zrealizować np filmy szkoleniowe, filmy oraz spoty reklamowe, video, postprodukcja, nagrania szkoleniowe, czy też video marketing dla konkretnej firmy. 

W jaki sposób takie firmy działają? Jak odbywa się tworzenie materiałów video wraz z towarzyszącymi im animacjami i grafiką? Zazwyczaj firmy zajmują się całością produkcji filmowej - od scenariusza po gotowy film. Na początku opracowuje się indywidualną strategię marketingową w oparciu o informacje, założenia, plany i potrzeby danego klienta oraz najnowsze trendy video. Następnie w oparciu o wypracowany scenariusz tworzy się treści video w pożądanej formie. Ostatnim krokiem jest publikacja materiału filmowego i jego monitoring, w celu wprowadzania ewentualnych modyfikacji.

Galeria zdjęć:

biznes

finanse

firma

video

reklama

marketing

Twój komentarz