OCT 29

Dopłata do odszkodowania OC
Opublikowany przez: Paweł J. | Tagi: biznes, finanse, ubezpieczenia | Data: 2017-11-08

Zaniżone odszkodowanie to coraz powszechniejsze zjawisko wśród osób, które miały wypadek samochodowy.

Znaczna część z nich nie walczy o swoje pieniądze i godzi się na proponowane kwoty. To ogromny błąd. Jeśli uważasz, że zostałeś oszukany, zgłoś się po wsparcie profesjonalistów. Dopłata do odszkodowania OC jest całkowicie bezpieczna i bezproblemowa.
Przedsiębiorstwa specjalizujące się w tego typu usługach posiadają nie tylko duże doświadczenie w tym zakresie, ale również szeroką wiedzę. Zastanawiasz się, jak uzyskać dopłatę do odszkodowania OC? Wystarczy, że zgłosisz się do odpowiednich ekspertów. W tym celu możesz przesłać posiadaną dokumentację lub kosztorysy. Na ich podstawie sprawa jest wstępnie weryfikowana i oceniana. Wszystkie szkody zostaną rzetelnie oraz uczciwie wycenione. Usługa wykonywana jest wyłącznie przez najlepszych rzeczoznawców z całej Polski. Dzięki temu można zweryfikować, ile gotówki powinieneś otrzymać. 
Po ustaleniu maksymalnej kwoty odszkodowania, zostaje ona przedstawiona klientowi. Jeśli przystanie on na propozycję, następuje proces dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Nie musisz obawiać się, że sprawa przyniesie Ci problemy, czy też zabierze mnóstwo czasu. Klient otrzymuje pieniądze niemal natychmiast. To firma specjalizująca się w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań załatwia wszelkie sprawy formalne, a także prowadzi negocjacje z ubezpieczycielem. Nawet, jeśli sprawa zostanie wytoczona na drogę sądową, nie musisz się o nic martwić. Twoje interesy są całkowicie bezpieczne i nie utracisz posiadanych zniżek ubezpieczeniowych. Pieniądze do odszkodowania OC są wypłacane od ręki.
Źródło: szkodaszkody.pl

Galeria zdjęć:

biznes

finanse

ubezpieczenia

Twój komentarz