OCT 29

Odszkodowania powypadkowe

Niekiedy dochodzi do sytuacji, w których jesteśmy ofiarami wypadków samochodowych.

Wiadomo, że takiej sprawy nie można pozostawić samej sobie, dlatego też trzeba poszukać specjalisty, który ma kwalifikacje, aby zająć się dochodzeniem odszkodowania po wypadku to trudna sprawa, więc trzeba się w to odpowiednio zaangażować. Przede wszystkim muszą się tym zająć radcy prawni posiadający doświadczenie w tego typu sprawach, abyśmy mieli większe szanse na zdobycie pieniędzy z wypadku.
Sprawdzona kancelaria radców prawnych okaże się strzałem w dziesiątkę, ponieważ poprowadzą oni dla nas sprawę, gdy dostarczymy ich niezbędne dokumenty i informacje na temat takiego wypadku. Warto więc zapamiętać wszystkie najważniejsze fakty z takiego zdarzenia, aby potem radca mógł przed sądem walczyć dla nas o jak najwyższe odszkodowanie. Tyczy się to oczywiście jedynie ofiar kolizji drogowych, które chcą ubiegać się o przysługujące im z tego tytułu odszkodowanie, co często nie jest łatwe w realizacji.
Nie zawsze sprawca wypadku poczuwa się do odpowiedzialności, a jego towarzystwo ubezpieczeniowe idzie w zaparte, jeśli chodzi o kwestię uregulowania finansowych zobowiązań. Wtedy w grę mogą wejść wrocławskie firmy zajmujące się windykacją należności, co będzie sporym problemem dla sprawców wypadków. Do takich sytuacji nie warto dopuszczać, bowiem grożą nam za to jeszcze poważniejsze konsekwencje. Wiadomo, że walka o odszkodowanie powypadkowe może trochę potrwać, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Galeria zdjęć:

biznes

pieniądz

przedsiębiorstwa

prawnik

adwokat

odszkodowanie

Kancelaria Radców Prawnych
Sylwia Wiązowska Grehl
ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
50-148 Wrocław
tel. 71 725 39 30
kom. 608 554 632
fax. 71 715 64 67
biuro@kancelariaswg.pl

ul. Stanisława Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
tel. 22 240 01 55
kom. 507 175 566
fax. 22 213 93 06
biuro@kancelariaswg.pl

http://www.kancelariaswg.pl

Twój komentarz